Reklama w komunikacji miejskiej

W autobusie Każdego dnia przebywam taką samą drogę moim ulubionym autobusem…

W autobusie

Każdego dnia przebywam taką samą drogę moim ulubionym autobusem miejskim, czystym, pachnącym, z wygodnymi siedzeniami i tak już od dziesięciu lat. Ta sama droga, ta sama reklama w komunikacji miejskiej, te same drzewa, te same budynki.
Moje miasto jest piękne i czyste, codziennie mijam uśmiechniętych ludzi, zadowolonych z życia, kipiących energią, szczęśliwych. Czasem zdarzy się kontrola, czasem ktoś pomyli przystanek autobusowy, ale zawsze ktoś pomoże, wyjaśni, podpowie.
W moim mieście wszyscy się znamy, przynajmniej z widzenia, dlatego często rozmawiamy ze sobą podczas powrotów do domu, czy w drodze do pracy. Ostatnio pojawiła się nowa reklama w komunikacji miejskiej, wszystkim się bardzo spodobała, stwierdziliśmy, że idealnie pasuje do naszego autobusu. Była to piękna i kolorowa reklama w komunikacji miejskiej, zrobiła na nas ogromne wrażenie, wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że jest to jedna z ładniejszych reklam, jakie można spotkać w naszym miasteczku, choć trzeba przyznać, że bilbordów i plakatów reklamowych jest u nas bardzo dużo. Jednak ta reklama miała w sobie coś pięknego, połączenie różnych kolorów, głęboka czerwień, delikatny róż, wszyscy pasażerowie autobusu byli nią zachwyceni, podziwialiśmy ją. Mam nadzieję, że pojawi się więcej takich reklam w komunikacji miejskiej, ponieważ mogą one pełnić funkcję ozdobną, estetyczne wykonanie chętnie zostanie zastąpione krzykliwymi plakatami, krzyczącymi z bilbordów, które nie robią dobrego wrażenia na gościach odwiedzających nasze miasteczko.

Zobacz także pozostałe artykuły:

Related Post

top