Reklama outdoor Poznań

Reklama outdoor Poznań – informacje w zasięgu wzroku Reklama outdoor Poznań-…

Reklama outdoor Poznań – informacje w zasięgu wzroku

Reklama outdoor Poznań- nowy obraz przestrzeni miejskiej

Reklama wielkoformatowa opanowała zarówno metropolie, jak i małe miasta. Stolica Wielkopolski nie jest w tym przypadku odosobniona.
Jednym się to podoba, innym przeszkadza. Reklamy outdoorowe zakorzeniły się w przestrzeni miejskiej na tyle, że pozostaje je albo zaakceptować albo polubić. Billboardy kampanii społecznych oraz sugestywne reklamy handlowe nie mogą pozostawić nas obojętnymi.

Reklama outdoor Poznań- rodzaje i możliwości

Wśród reklamy zewnętrznej wyróżniamy billboardy, telebimy, plakaty, kasetony, szyldy, balony reklamowe, reklamy na środkach komunikacji publicznej, a także reklamy samochodowe, umieszczane na karoserii. Billboardy pozwalają uzyskać wysokie wskaźniki oglądalności reklamy, przez ich usytuowanie przy autostradach, trasach wlotowych i wylotowych.

Reklamy outdoor Poznań- mnogość szyldów i kasetonów

Kasetony to forma reklamy outdoor, bez której nie wyobrażamy sobie centrów handlowych czy stacji benzynowych. Wykonane z wysokiej jakości pleksi, aluminium, często podświetlane diodami LED. Czy wyobrażasz sobie ulicę Półwiejską bez szyldów reklamowych i kasetonów? Gdyby nie jej usługowy charakter, na pewno nie znalazłaby się w rankingu najdroższych ulic handlowych świata. Choć daleko jej ilością reklam, diod i świateł do dzielnicy Causeway w Hongkongu, to i tak naszpikowanie ilością szyldów i reklam może przyprawić o zawrót głowy.
Współczesne ulice handlowe do granic możliwości wykorzystują szansę na promocję, jaką dają reklamy zewnętrzne.

Zobacz także pozostałe artykuły:

Related Post

top