Agencja reklamowa Kraków

Moja przyjaciółka od lat przygotowywała się do swojego biznesu. Bardzo chciała…

Moja przyjaciółka od lat przygotowywała się do swojego biznesu. Bardzo chciała poprowadzić swój hotel. Po kilku latach udało się jej. Trudu było co nie miara. Podziwiałam ją, przez co musiała przechodzić, ale opłacało się. Zawsze ją wspierałam, aż zostałam jej wspólniczką. Ona zajmowała się gośćmi a ja promocją hotelu.
Na początku zyski były marne, ale żadna z nas nie musiała do tego interesu dopłacać. Pewnego dnia, kiedy nad Moniką krążyły czarne chmury, zaproponowałam, że inaczej zareklamujemy nasz hotel. Do tego potrzebna była nam agencja reklamowa z Krakowa.
Na początek zrobiłyśmy obliczenia, ile możemy przeznaczyć na reklamę i jak szybko ma się pojawić w prasie. Zaczęłam szukać w internecie, agencja reklamowa Kraków. Znalazłam kilka ofert. Zorientowałam się, która jest w miarę dobra i niedroga i znalazłam. Zadzwoniłam tego samego dnia i omówiłam z przedstawicielem, jakie są nasze oczekiwania. Po trzech dniach, reklama pojawiła się bardzo czytelna i przemawiająca do klienta. Od razu klientów przybyło.

Zobacz także pozostałe artykuły:

Related Post

top